Skip links

Bebek Bakım Eğitimi

BEBEK BAKIM EĞİTİMİ

Bir bebeğin dünyaya gelişi kadını anneliğe dönüştüren bir deneyimdir. Hamilelik; anne babaya fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak hazırlanma fırsatı sunar. Doğum, yeni doğan bakımı ve ebeveynlik uygulamaları hakkında bilinçli kararlar vermek, ebeveyn ve çocuk arasındaki bağlanma ilişkisine yapılan önemli bir yatırım olacaktır. Bebek Bakım eğitimimiz de bebek
banyosu, bebek masajı, uyku eğitimi, ilk yardım, kolik masajı, bebek ve çocuklarda egzersiz farkındalığı, örnek egzersizleri içeren detaylı bilgiler ile sizi endişelerden kurtararak bilinçli ve farkındalıkla bebeğinize hazır olmanızı sağlayan kurslardır.

Bebek Bakımı

Bir bebek sahibi olmak, dünyadaki en garip duygudur. Bu duygu tüm kadınlara bahşedilmiş bir armağandır. Güzel olduğu kadar zor yönleri de yok değildir. Sizlerle bir bebeğin bakımındaki tüm ince noktaları paylaşmaktayım. Bebek nasıl emzirilir, nasıl uyutulur, alması gereken vitaminler nelerdir, nasıl banyo yaptırılır ve daha onlarca bilgiyi tıbbi yöntemlerle açıklamaktayım.

Bebek Bakımının Önemi

Anneler, doğum yaptıktan sonraki süreçte hayatlarındaki bu değişime alışmakta zorluk çekerler. Bebek bakımı onlar için edinilmesi gereken bir bilgi kürüdür. Bu kürü edinmek isteyen tüm anneler için öneriler ve yönlendirmeler sunmaktayım. Bebek bakımına dair aradığınız en detaylı bilgiyi sizlere sunmakta ve sağlıklı bir bebek bakımı sağlamaktayım.

AnaSayfa
Tel
Harita