Skip links

Kurum ve Kuruluşlara Özel Eğitimler

KURUM ve KURULUŞLARA ÖZEL EĞİTİMLER

Kurum ve Kuruluşlar eğitimlerimizin tamamından ve ergonomi, koruyucu terapi hizmetlerimizden faydalanabilmektedir. Kuruluşlar sayesinde farkındalık, koruyucu ve bilgilendirme eğitimlerimiz, bilgilerin topluma yayılmasını hızla kolaylaştırırken aynı zamanda kurumda çalışan bireylerin ergonomisi düşünülerek mesai saatleri içerisinde maksimum konfor ve verimi sağlamaktadır. Meslek hastalıkları günümüzde sıkça yaygındır ve bireyin hem çalışma hem günlük hayatını önemli ölçüde etkilemektedir. Problemler oluşmadan kurumların ve çalışanların bilgilendirilmesi ile çalışan bireyler sağlıklı ve konforlu olurken kurumlarda maximum verimin elde edilmesi sağlayan kurslardır

Yıllar öncesinde adı hiç bilinmeyen stres sorunu, günümüzde herkesin yaşadığı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. İş stresi, okul stresi, sınav stresi, ergenlik stresi adlarıyla kategorilendirilen stres çeşitleri için çözüm önerileri sunuyorum. Stres sahibi olmayı önleyici tıbbi bilgi ve profesyonelterapi şekilleriyle stresi nasıl yeneceğinizi sizlerle paylaşmaktayım.

Stresi Yok Etme

Hayatınızda stres yaşamanıza sebep olan olguları hiç düşündünüz mü? Bu olguları birlikte düşünebilir, sizlerde yaşattığı olumsuz etkileri birlikte yok edebiliriz. Sizlerle stresle baş etme yöntemlerini, stres olmamanız için uygulamanız gerekli olan teorileri sunmakta ve kısa bir süre içinde stresin etkilerini azaltmanızı sağlayıcı telkinlerde bulunmaktayım. Stresten kurtulmak için terapi yöntemlerimi deneyebilirsiniz.

AnaSayfa
Tel
Harita